HAKKIMIZDA

Asırlık tecrübemiz ile sektörde var olan firmamız 1986 yılından beri Özkubat Yapı adı altında kurumsal olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne kaliteli hizmet vermeyi kendimize bir amaç olarak edinerek sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile; yapı sektöründe çok çeşitliliği kalite, güven, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti ile birleştiren firmamız sizlerin çözüm ortağı olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Misyonumuz

Doğaya ve çevreyi tahrip etmeden, müşteri ihtiyaçlarına uygun, sağlam ve yıllara meydan okuyan ürünler tasarlamak ve bu tasarımları her geçen zaman diliminde güncellemektir.

Vizyonumuz

Kendimizi geliştirip değiştirerek orman ürünleri alanında bulunduğumuz bölgenin en tanınmış markası olma yolunda ilerliyoruz.

Firmamız ürün talebine güven ve kaliteyi esas alarak cevap vermektedir. Özellikle kalite standartları konusunda prensiplerini müşteri lehine sürekli kılma konusundaki hassasiyetiyle Özkubat Yapı sektöründe müşteri odaklı yaşamı benimseyip uygulayan firmadır.

Özkubat Yapı  en uygun fiyatlı, kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunma konusunda kendisiyle yarışmaktadır.

30 Nisan 2023

İlgili Terimler :

TELEFON: 0542 474 1850

ADRES: Hıdırlı Mah. 90712 Sk. No:6 Ereğli-Konya

MAİL: bilgi@ozkubatyapi.com